Světová válka Z - Historie světové války se zombie | Volný čas |ZonerPress.cz

Světová válka Z - Historie světové války se zombie

Vaše cena:   305 Kč Běžná cena: 339 Kč
 • Sleva: 10 % (ušetříte: 34 Kč)

 • Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?

  Světová válka Z (World War Z) Maxe Brookse je hororový, ale velmi realistický a emotivní román o světové válce se zombie. Není to ale klasický horor se zombie, kniha svou realistickou kulisou připomíná knihy Stephena Kinga nebo Toma Clancyho. Epidemie zombie začíná v Číně, kde na několika odlehlých místech dochází k propuknutí neznámé epidemie. Z Číny se pak „vzplanutí“ šíří nekontrolovatelně po celém světě.

  Kniha je vyprodána, ale nezoufejte!

  Máme totiž pro vás skladem nové vydání Světové války Z.

  Max Brooks vytvořil apokalyptickou a velmi detailně propracovanou vizi – od zastíracích manévrů vlád přes šíření epidemie s využitím černého obchodu s lidskými orgány až po konkrétní osudy jednotlivců. Svět se po ukončení války se zombie změnil: světová lidská populace se dramaticky zmenšila, některé oblasti jsou zcela vylidněné, někde není známo, zda přežili lidé nebo je území obsazeno zombie, rovnováha sil se změnila.

  Celému příběhu dodávají na autentičnosti výpovědi přímých účastníků. Strhující kniha, která byla přeložena do mnoha světových jazyků, patří mezi celosvětové bestsellery, prodáno bylo více než 700 tisíc kusů. Kniha se dlouhodobě udržela v popředí významných žebříčků (např. New York Times Best Seller) a v současnosti se uvažuje o zfilmování společností Paramount Pictures v režii Marka Fostera (Ples příšer, Hledání Země Nezemě s Johnny Deppem nebo Horší už to nebude) s Bradem Pittem v hlavní roli - více zde.

  Kniha získala ocenění (KNIHA MĚSÍCE) časopisu Pevnost 4/2011.

  Parametr Hodnota
  Autor Max Brooks (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Mgr. Ondřej Doseděl
  Rozměry 148x230
  Rok vydání 2010
  Počet stran 344
  Typ vazby pevná vazba
  Přílohy -
  Barevnost černobílá
  ISBN 978-80-7413-104-2
  EAN 9788074131042
  Katalogové číslo ZR1011
  Vydavatel Zoner Press

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.