• - 63 %

  • Akce
  • Skladem
  • Dotisk
  • Akční cena

  Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi - 2. jakost

 • - 63 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  99 Kč 269 Kč
  i
  -
  +

  Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi.

  Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho kočičí knížka How to tell if your cat is plotting to kill you. Všichni chovatelé a milovníci koček budou souhlasit s tím, že kočky jsou osobnostmi – vyniká to ve srovnání s ostatními domácími mazlíčky včetně psů. Asi i proto jsou kočky námětem tolika skvělých komiksů, stripů nebo kreslených filmů.

  Představení knihy Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

  Knížka prochází celou řadu témat a situací, ve kterých jistě svého vlastního domácího miláčka velmi dobře poznáte. Ať už vezmete kapitolku Jak se mazlit s kotětem nebo třeba (moje oblíbené) Nápady na dárky pro páníčka, jsou to všechno věci odpozorované ze skutečnosti a dotažené do podoby, která vás skvěle pobaví.

  A co víc – naučíte se rozpoznat okamžik, kdy vaše kočka začne plánovat vaši smrt. To bude nejvyšší čas, kdy byste se měli nad sebou zamyslet, najít chyby, kterých jste se dopustili, a pokusit se ještě všechno zachránit. Třeba bude stačit nějaká hračka, víc mazlení se (pokud bude kočka chtít), nějaká dobrůtka nebo omezit nevhodné chování, když vám chce spát na klíně.

  V jiné naší knížce, v kočičích antistresových a relaxačních omalovánkách (Kreativní kočky) se říká: Kdo nemá rád kočky, stane se v příštím životě myší.

  Parametr Hodnota
  Překlad Nikol Barochová
  Datum vydání 2016
  Rozměry 170 x 218 mm
  Autor Matthew Inman ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Počet stran 136
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-334-3
  Typ vazby Měkká s klopnami
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  EAN 9788074133343
  Katalogové číslo ZRK1515-BAZAR
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Související knihy


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.